Dla mnie luty, dla Ciebie maj...piosenka Madzika :D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2006-09-06 16:27:04

Abbaddon

Stały Bywalec

1395974
Skąd: Maszewo
Zarejestrowany: 2006-08-24
Posty: 2499
Punktów :   

Czym dla PiSu jest prawda??

W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo." 
J.K. 10.2005   

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński. 
"Życie Warszawy", 10 lipca 2006 

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."     
Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka 

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:   
"Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów". 

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził: 
"Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię". 

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:     
"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."     

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl     
"Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."     

Marzec 2005 rok / antena RMF FM     
RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?     
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".     

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?     
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne." 

Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego: 
"Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" 

"budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."

POZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA

Offline

 

#2 2007-01-24 00:11:54

sabotage

Moderator

4061795
Zarejestrowany: 2006-08-07
Posty: 3570
Punktów :   
WWW

Re: Czym dla PiSu jest prawda??

imponujące


Nie bój się deszczu, bo ja jestem deszczem co pada na twoje włosy i na twoje ręce.
Uśmiech się!

www.rindfleisch.fotolog.pl

Offline

 

#3 2007-01-24 09:34:53

madzik

Stały Bywalec

5960449
Zarejestrowany: 2006-08-24
Posty: 1924
Punktów :   

Re: Czym dla PiSu jest prawda??

nowy kolego prosze nie pisz nie na temat :]


Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy, ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu.

Offline

 

#4 2007-01-24 13:37:56

taki tam

Stały Bywalec

2316363
Zarejestrowany: 2006-09-09
Posty: 1124
Punktów :   -8 

Re: Czym dla PiSu jest prawda??

Któżeś ty jesteś?? Oprócz tego że Marcin Jackowiak


Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce/ Wszyscy myślą o sobie tylko ja myślę o mnie

Offline

 

#5 2007-01-24 23:36:31

Abbaddon

Stały Bywalec

1395974
Skąd: Maszewo
Zarejestrowany: 2006-08-24
Posty: 2499
Punktów :   

Re: Czym dla PiSu jest prawda??

ERROR ERROR

WYWALIĆ GO NIEZWŁOCZNIE, NAWIEDZIŁ NAS WŁADCA KARTONU!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Abbaddon (2007-01-24 23:40:52)

Offline

 

#6 2007-01-24 23:55:51

stormgirl

Stały Bywalec

2194959
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 760
Punktów :   11 

Re: Czym dla PiSu jest prawda??

buehehehe?? !! a co on tu robi? przy okazji pozdrawiam serdecznie i wysyłam buziaki szwagrowi CIOCIA MONIKA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inzynieria2009.pun.pl www.omfo.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.rasengannaruto.pun.pl www.startmirocin.pun.pl