Dla mnie luty, dla Ciebie maj...piosenka Madzika :D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-09-19 20:55:24

papudrakus

Stały Bywalec

8841414
Skąd: Goleniów
Zarejestrowany: 2006-08-22
Posty: 1466
Punktów :   
WWW

Bezpieczna szkoła

Nie wiem czy slyszeliscie o najnowszym pomysle wlk. Romana (och! Romanie).
Bowiem nasz ulubiony minister wymyslil ze najlepszym sposobem na resocjalizacje i nauke spolecznosci uczniowskiej wychowania w kulturze osobistej i poslusznosci wobec nauczycieli bedzie... zatrudnienie na etatch nauczycielskich ... bylych czlonkow np GROM czy FORMOZY. No ciezko by nie powiedzieć że pomysł nie jest ciekawy. Tyle ciekawy co abstrakcyjny. W wydaniu wieczornym Faktow na TVN poprosili jakiegos gyrektora liceum o zabranie glosu w tej sprawie a ten powiedzial, ze dobrze by bylo jakby kazdy nauczyciel mial czarny pas zawsze na sobie zeby udowodnic uczniom ze potrafi nad nimi zapanowac a egzaminator co najmniej 4 dana w sztukach walki zeby byc spokojnym w wykonywaniu swojego zawodu.
Dziennikarz stwierdzil (bardzo madrze) ze do ministrstwa edukacji powinien byc zatrudniony jakis rachmistrz ktory by liczyl marzycielskie wizje naszego wlk. Romana ( och Romanie), bo poki co mozemy sie z tego smiac ale gorzej bedzie jak on wpadnie na pomysł zeby te pomysły zaczac wprowarzac w życie (rzycie tez w tym wypadku pasuje )
O ZGROZO!!


We can get into the ROXBURY! ROXBURY! ROXBURY! ROXBURY!
HUMPPA!!!!!!

http://smola.kuzniki.net/

Offline

 

#2 2006-09-19 21:57:15

sabotage

Moderator

4061795
Zarejestrowany: 2006-08-07
Posty: 3570
Punktów :   
WWW

Re: Bezpieczna szkoła

kilim go


Nie bój się deszczu, bo ja jestem deszczem co pada na twoje włosy i na twoje ręce.
Uśmiech się!

www.rindfleisch.fotolog.pl

Offline

 

#3 2006-09-20 17:37:16

Abbaddon

Stały Bywalec

1395974
Skąd: Maszewo
Zarejestrowany: 2006-08-24
Posty: 2499
Punktów :   

Re: Bezpieczna szkoła

Ta już wiedzę jak mięśniak z Gromu uczy mas polskiego, to by mogło być nawet śmieszne (przez jakiś czas)

Offline

 

#4 2006-09-20 22:26:25

papudrakus

Stały Bywalec

8841414
Skąd: Goleniów
Zarejestrowany: 2006-08-22
Posty: 1466
Punktów :   
WWW

Re: Bezpieczna szkoła

Ciekawe co by było jakby np. nasz pan prof. Górzny  to był w rzeczywistości jakis agent WSW i po kazdym w-f zglaszal stan kondycji klasy i nagany na tow. Woźniaka za reguralne nie posiadanie stroju:)
ooooo
Pomyslelm sobie jakby taki pan bez karczku próbowal nas nauczyc biologi na etapie rozmnazania plciowego:
" No rozumiesz k**** on jej wtedy to wiesz no rozumiesz k**** no nie?? wiesz ja boli ale jest k***** zadowolaona. Na jutro sie przygortowac i pocwiczye z dziewczynkami obrone tobrebka podczas gwaltu


We can get into the ROXBURY! ROXBURY! ROXBURY! ROXBURY!
HUMPPA!!!!!!

http://smola.kuzniki.net/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsrh-cup.pun.pl www.archeologia-ul-2010.pun.pl www.ciaza-po-ciaza-obumarla.pun.pl www.ft-agh.pun.pl www.wredotki.pun.pl